106
191775

SPEGELLAMPETT

Utropspris
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Klubbat pris
SPEGELLAMPETT

För två ljus. Förgylld och bronserad. Sverige, empire. Höjd 50cm. Bredd 60cm.

Små skador.