107
191780

SPEGEL

Utropspris
500 EUR
5 740 SEK
523 USD
Klubbat pris
400 EUR
SPEGEL

Förgylld, bronserad och patinerad. Otydlig hallstämpel. Sengustaviansk. Höjd 117cm. Bredd 53.5.

Skador.