150
190056

TALLRIK

Utropspris
120 EUR
1 380 SEK
126 USD
Klubbat pris
120 EUR
TALLRIK

Fajans. Målade blommor och förgyllningar. Grönmålat brätte. Gardner, 1800-talets första hälft. Diam. 25 cm.