151
190062

CREMEKOPPAR 6 ST

Utropspris
140 EUR
1 610 SEK
147 USD
Klubbat pris
120 EUR
CREMEKOPPAR 6 ST

Porslin. Polykrom dekoration och förgyllningar. Höchst. Höjd 8cm.

Små skador och reparationer