16
188910

STOLAR 2 ST

Utropspris
80 EUR
902 SEK
83 USD
Klubbat pris
30 EUR
STOLAR 2 ST

Mahognyfanerade, sniderier. Stoppade löstagbara sitsar. Biedermeier.

Skador.