17
189409

BYRÅ

Utropspris
350 EUR
3 950 SEK
365 USD
Klubbat pris
200 EUR
BYRÅ

Valnöt, sniderier. Mässingsbeslag. Två lådor. Mellaneuropa, 1700-talets slut. Bredd 129 cm. Höjd 78 cm. Djup 63 cm.

Små skador.