37
191697

MÖBLEMANG 10 DELAR

Utropspris
1 200 EUR
13 600 SEK
1 250 USD
Klubbat pris
MÖBLEMANG 10 DELAR

Mörkbetsat med mässingsbeslag. Empirstil, 1900-talets början. Soffans längd 153cm. Bordets längd 97cm.

Proveniens

Sikais prästgård