38
191698

BORD

Utropspris
80 EUR
890 SEK
84 USD
Klubbat pris
90 EUR
BORD

Mahognyfanerat, bronsbeslag. Empirestil. 1900-tal. Längd 110 cm. Höjd 75 cm.