54
191716

MATSALSBORD

Utropspris
800 EUR
9 060 SEK
835 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
MATSALSBORD

Mahognyfanerat. 1800-talets slut. Diam 118 cm. Sex stycken ofanerade iläggsskivor 324 cm. Bordets max. längd 442 cm.

Fanerskador.