55
191717

SPELBORD

Utropspris
100 EUR
1 130 SEK
104 USD
Klubbat pris
60 EUR
SPELBORD

Mahognyfanerat, sniderier. 1800-tal. Bredd 98 cm. Höjd 78 cm.