547
191473

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
250 EUR
2 640 SEK
286 USD
Klubbat pris
200 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

"GALLEN-KALLELA MED PIPA"

Sign. Linjeetsning, 88x63 cm.

H. Malme: nr 24.
S. Saarikivi: nr 618.

Formgivare