96
183349

TAKLAMPA

Utropspris
150 EUR
1 700 SEK
156 USD
Klubbat pris
260 EUR
TAKLAMPA

Keramik med förgylld glasyr. Sign, Savitorppa. 1970-80-tal. Diam. 25cm.