96A
182784

TAKKRONA

Utropspris
150 EUR
1 690 SEK
158 USD
Klubbat pris
220 EUR
TAKKRONA

För åtta ljus. Stansad gulmetall. Sent 1800-tal. Höjd 90cm.

Omfattande skador, elektrifierad.