110
199952

KOPPAR OCH FAT, 9 PAR

Utropspris
200 - 250 EUR
2 290 - 2 870 SEK
209 - 262 USD
Klubbat pris
420 EUR
KOPPAR OCH FAT, 9 PAR

Porslin. Rikliga förgyllningar mot koboltblå fond. Kusnetsov. Dulevo fabriken. 1871-1917.

Små skador