111
198293

KOPPAR OCH FAT, 4 PAR

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
240 EUR
KOPPAR OCH FAT, 4 PAR

Porslin. Mot svart fond polykroma rektangulära fält med varierande italienska landskap. Förgyllningar, blommor och blad. Kusnetsov, Dulevo, 1871-1917. Höjd 7,5 cm. Små skador.