283
204609

MUGG

Utropspris
500 - 600 EUR
5 240 - 6 280 SEK
568 - 681 USD
Klubbat pris
400 EUR
MUGG

Sterling silver. Stämplad IK London 1770-t. Invändigt förgylld. Cicelerad dekor. Höjd 15 cm, vikt 362 g.