285
205203

STOP MED LOCK.

Utropspris
900 - 1 000 EUR
10 300 - 11 500 SEK
942 - 1 050 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
STOP MED LOCK.

London 1777. Mästarstämplar J.S. Driven dekor. Invändigt förgyllt. Höjd 21 cm. Vikt 920 g.