283
204609

MUGG

Utropspris
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Klubbat pris
400 EUR
MUGG

Sterling silver. Stämplad IK London 1770-t. Invändigt förgylld. Cicelerad dekor. Höjd 15 cm, vikt 362 g.