380
204779

Konstantin Vikent'evich Dydyshko

(Ryssland, 1876-1932)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
(Ryssland, 1876-1932)

KVÄLLSSOL.

Sign. H-fors. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 28x 60 cm.