381
205302

Aleksandr Grigorievich Orlov

(Ryssland, Född 1868)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 700 - 22 200 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
1 800 EUR

Aleksandr Grigorievich Orlov
(Ryssland, Född 1868)

SKÖRD.

Sign. Olja på skiva, 45x69 cm.