382
182723

Albert Nikolaevich Benois

(Ryssland, 1852-1936)
Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
22 700 - 24 900 SEK
2 090 - 2 300 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Albert Nikolaevich Benois
(Ryssland, 1852-1936)

KVÄLL I PARKEN.

Sign. Akvarell, 31,5x48 cm.