182723

382. ALBERT NIKOLAEVICH BENOIS, KVÄLL I PARKEN.

Sign. Akvarell, 31,5x48 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
Klubbat pris
2 400 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.