385
197686

Alexandre Nikolaevitch Volkov Roussoff

(Ryssland, 1844-1928)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
(Ryssland, 1844-1928)

NILEN.

Sign. 1894. Akvarell, 37x20 cm.