404
205284

Michail Stepanovich Tkatchenko

(Ryssland, 1860-1919)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 900 - 62 800 SEK
4 540 - 6 810 USD
Klubbat pris
(Ryssland, 1860-1919)

KLIPPOR VID HAVET.

Sign. -97. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 26,5x32,5 cm.