42
202920

KANDELABRAR, ETT PAR.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
KANDELABRAR, ETT PAR.

För två ljus. Förgylld brons. Springande amorin. Svängda ljusarmar, i mitten en fackla. Frankrike empirestil, 1800-tal. Höjd 42,5 cm.