43
206037

APPLIQUER, ett par, empirstil, troligen Ryssland 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
33 800 - 45 100 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

För två ljus. Balusterformade blåa glas. Förgylld mässing, behängda med slipade kristaller. Höjd 59 cm

Slitage, skador.