424
205328

Harald Torsslow

(Sverige, 1838-1909)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 400 - 31 600 SEK
2 860 - 3 430 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
Harald Torsslow
(Sverige, 1838-1909)

STRANDVY.

Sign. 1886. Olja på duk, 79x120.