432
205338

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Klubbat pris
360 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

I KYRKOPARKEN.

Sign. Olja på duk, 56,5x39 cm.