433
205333

Herman Lindqvist

(Sverige, 1868-1923)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 430 - 10 500 SEK
916 - 1 140 USD
Klubbat pris
680 EUR
Herman Lindqvist
(Sverige, 1868-1923)

NORRA KYRKOGATAN, VISBY

Sign. Olja på duk, 66x50 cm.