433
205333

Herman Lindqvist

(Sverige, 1868-1923)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
680 EUR
Herman Lindqvist
(Sverige, 1868-1923)

NORRA KYRKOGATAN, VISBY

Sign. Olja på duk, 66x50 cm.