439
205340

Julius Weidig

(Sverige, 1837-1918)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
Julius Weidig
(Sverige, 1837-1918)

I HAMNEN.

Sign. Stenungsön, 1876. Olja på duk, 32,5x53 cm.