44
182833

UPPSATSSKÅLAR, ETT PAR

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
UPPSATSSKÅLAR, ETT PAR

Förgylld brons och slipat glas och marmorsockel. Empire-stil, 1800-tal. Höjd 24 cm.