490
199740

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
82 600 - 103 000 SEK
9 150 - 11 400 USD
Klubbat pris
13 500 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

PIREN I ROSEHEARTY.

Sign. Olja på duk, 55x71,5 cm.