501
204976

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
209 000 - 313 000 SEK
22 600 - 33 900 USD
Klubbat pris
20 000 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

SEGELFARTYG VID KUSTEN.

Sign. Olja på duk, 41x63 cm.