518
202586

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
287 000 - 401 000 SEK
26 200 - 36 600 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

STRANDVY FRÅN PORKALA.

Sign. 1906. Olja på duk, 64x95 cm.