192648

565. VERNER THOMÉ, FARMOR.

Sign. 1912. Olja på duk, 90,5x84,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Konstnärens familj.

Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
5 255 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto