113
220504

BÄGARE MED LOCK.

Utropspris
250 - 300 EUR
2 870 - 3 440 SEK
262 - 314 USD
Klubbat pris
BÄGARE MED LOCK.

Klart glas med slipad dekor och röd filigran. Böhmen 1700/1800-tal. Höjd med lock 30 cm.
Reparation.

Skador