114
220507

PARTI GLAS, 4 st. Böhmen, 1800-talets senare hälft.

Utropspris
400 - 450 EUR
4 590 - 5 160 SEK
419 - 471 USD
Klubbat pris

Slipad dekor. H 13-20.

Slitage, repor.