20
215077

HÖRNSKÅP

Utropspris
200 - 250 EUR
2 090 - 2 620 SEK
227 - 284 USD
Klubbat pris
360 EUR
HÖRNSKÅP

Mahognyfanerat, dörr med glas. 1800-talets första hälft. Höjd 120 cm.