22
215082

SOFFMÖBLEMANG, 6 DELAR

Utropspris
300 - 350 EUR
3 400 - 3 970 SEK
313 - 365 USD
Klubbat pris
180 EUR
SOFFMÖBLEMANG, 6 DELAR

Mahogny, bordet mahognyfanerat. Förgyllda bronsbeslag. Stoppade sitsar och ryggstöd. Sekelskiftet 1800/1900. 1 soffa, 1 länstol, 3 stolar, 1 runt bord. Soffans bredd 128 cm.