23
215094

SYBORD

Utropspris
100 - 200 EUR
1 130 - 2 250 SEK
105 - 211 USD
Klubbat pris
70 EUR
SYBORD

Mahognyfanerat. Två lådor. 1800-talets andra hälft. Höjd 77 cm, bredd 48 cm.

Skador.