24
215095

LITET BORD

Utropspris
100 - 150 EUR
1 130 - 1 700 SEK
104 - 156 USD
Klubbat pris
200 EUR
LITET BORD

Bord med låda. Mahognyfanerat, intarsia och mässingsbeslag. Sent 1800-tal. Höjd 66 cm.