25
215097

STOLAR, 6 ST

Utropspris
300 - 350 EUR
3 380 - 3 950 SEK
313 - 365 USD
Klubbat pris
180 EUR
STOLAR, 6 ST

Mahognyfanerade. Löstagbara stoppade sitsar. 1800-talets andra hälft. Höjd 86 cm.