26
215098

STOLAR, 2 ST

Mahognyfanerade, stoppade sitsar. 1800-talets andra hälft. Höjd 87 cm.
Skador.

Utropspris:

100 - 150 EUR

1 060 - 1 590 SEK

103 - 154 USD

Klubbat pris:
100 EUR
Tilläggslista

Fel bild i nätkatalogen fram till 9.3 kl. 9.50.