360
213315

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Utropspris
250 EUR
2 870 SEK
262 USD
Klubbat pris
260 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

"INTERIÖR MED JULGRAN".

Sign. 1908. Litografi, 47x59 cm.