361
213317

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Klubbat pris
420 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

GAMMALT TRÄD.

Sign. Etsning, 31x24 cm.