Madeleine Pyk – en samling F769
504
222434

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
400 EUR
4 220 SEK
458 USD
Klubbat pris
580 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

"SAGAN".

Sign. Fecit. Etsning, 24,9x16,2 cm.

H. Malme, nr 13.

Utförd 1897.

Formgivare