225078

600. INARI KROHN, "VINTERNATT".

Sign. 1984. Linjeetsning, XI/XXV, 17x21,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
183 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Säljes till förmån för Pieraccini Stiftelsen.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto