64
206915

LJUSKRONA.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 240 - 6 280 SEK
568 - 681 USD
Klubbat pris
80 EUR
LJUSKRONA.

För 12 ljus. Papier maché/pastellage. Empirestil, 1800-talets slut. Diam. 94 cm. Små skador.