65
206916

TRYMÅ.

Utropspris
200 - 250 EUR
2 280 - 2 850 SEK
208 - 260 USD
Klubbat pris
200 EUR
TRYMÅ.

Mahognyfanerad. 1800-talets slut. Höjd 230 cm. Delar saknas.