64
206915

LJUSKRONA.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
80 EUR
LJUSKRONA.

För 12 ljus. Papier maché/pastellage. Empirestil, 1800-talets slut. Diam. 94 cm. Små skador.